banner377

Eren Holding’den “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 11 milyon TL’lik destek

TÜRKİYE’NİN EREN’İ SLOGANI İLE YOLA ÇIKAN EREN HOLDİNG, DÜNYAYI VE ÜLKEMİZİ DERİNDEN ETKİLEYEN COVID-19 SALGININA KARŞI BAŞLATILAN “BİZ BİZE YETERİZ TÜRKİYEM” KAMPANYASINA 6 MİLYON TL NAKDİ YARDIM, HASTANELERİN İHTİYAÇ DUYDUĞU SAĞLIK MALZEMELERİNİ KARŞILAMAK İÇİNDE 5 MİLYON TL TUTARINDA KATKI SAĞLADI.

Eren Holding’den “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 11 milyon TL’lik destek

Eren Holding, “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına 6 milyon TL yardım bulunurken, hastanelerin ihtiyaç duyduğu sağlık malzemelerini karşılamak içinde 5 milyon TL tutarında katkı sağladı.

COVID-19 salgının ülkemizde etkisini göstermeye başladığı ilk andan itibaren büyük bir sorumluluk örneği sergileyen ve Türkiye’nin Eren’i sloganı ile yola çıkan Eren Holding ilk olarak Çorlu’da holding bünyesinde faaliyet gösteren Lacoste tesislerinde devletin ihtiyaç duyduğu maske ve tulumların seri üretimine başlamıştı. “Biz Bize Yeteriz Türkiyem” kampanyasına kayıtsız kalmayan Eren Holding; kampanyaya 6 milyon TL nakdi yardım ve hastanelerin ihtiyaç duyduğu sağlık malzemelerini karşılamak içinde 5 milyon TL tutarında yardım gerçekleştirdi. Holding’in web sitesinden yapılan duyuruda “salgın tehdidinin ortadan kalktığı ana kadar yardımların devam edileceği ifade edildi” denildi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER