banner377

Esenyurt’ta Belediye ekiplerinden vatandaşlara sürpriz konser

ESENYURT BELEDİYESİ VETERİNER İŞLERİ MÜDÜRLÜĞÜ EKİPLERİ SOKAĞA ÇIKMA YASAĞI NEDENİYLE DEZENFEKTE ÇALIŞMALARINI SÜRDÜRÜRKEN BİR YANDAN DA SOKAK SAKİNLERİNE MİNİ KONSER VERDİ. EKİPLERİN MİNİ KONSERLERİ BALKONLARDA BULUNAN VATANDAŞLAR TARAFINDAN İLGİ İLE İZLENDİ.

Esenyurt’ta Belediye ekiplerinden vatandaşlara sürpriz konser

Esenyurt Belediyesi Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri sokağa çıkma yasağı nedeniyle dezenfekte çalışmalarını sürdürürken bir yandan da sokak sakinlerine mini konser verdi. Ekiplerin mini konserleri balkonlarda bulunan vatandaşlar tarafından ilgi ile izlendi.

Korona virüs tedbirleri kapsamında getirilen sokağa çıkma yasağı nedeniyle Veteriner İşleri Müdürlüğü ekipleri sokak temizleme ve dezenfekte çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler bir yandan çalışmalarını sürdürürken diğer yandan da mini konser verdi. Veteriner ve hayvan bakım uzmanları gitar ve trompet çalarak klasik şarkıları seslendirdi. Konseri duyan sokak sakinleri camlara çıkarak şarkılara eşlik etti. Veteriner İşleri Müdürü Halil Çalış, dezenfekte çalışmalarını sürdürürken halkın moral ve motivasyonunu yükseltecek etkinlikleri sürdüreceklerini ifade etti. Yapılan çalışma hayranlıkla karşılandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER