Türk Kızılay Manisa İl Merkezi Başkanlığı tarafından Ramazan ayı boyunca kurulan çadırlar da vatandaşlara iftar verilecek.

Magnesia AVM arkasında bulunan etkinlik alanında kurulan çadırlarda vatandaşlara sıcak yemek ve çay dağıtımı yapılacak.

Ramazan sonuna kadar devam edecek programda her gün 300 kişiye, 3 çeşit yemek, tatlı ve çay ikramı yapılacak. Türk Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi Selman Keresteci’nin katıldığı iftar programında, Türk Kızılay Manisa İl Merkezi Başkanı Öner Gürsel, Kızılay’ın Ramazan çalışmaları hakkında bilgi verdi. Keresteci ve Gürsel, iftar programına katılan vatandaşlara yemek servisinde bulundu. Ezan okunmasının ve yapılan duanın ardından vatandaşlar oruçlarını açtı.

Türk Kızılay Manisa İl Merkezi Başkanı Öner Gürsel, Ramazan Ayı boyunca her gün sıcak yemek dağıtımı yapacaklarını ve tüm Manisalıları beklediklerini söyledi.

Hayırseverlerden alınan desteklerle iftar programının düzenlendiğini belirten Gürsel, "Türk Kızılay Manisa İl Merkezi Başkanlığı olarak Ramazan Ayı boyunca Magnesia AVM arkasında bulunan alanda vatandaşlarımıza iftar yemeği dağıtımı yapacağız. Hayırseverlerimizin katkıları, Gönüllülerimizin desteğiyle hazırladığımız iftar soframıza tüm Manisalıları bekliyoruz. İftar programımıza destek vermek isteyen hayırseverlerimiz ise bizlere 0 236 231 15 99 ve 0 552 168 17 78 telefon numaralarından ulaşabilirler." şeklinde konuştu.

Programa, Türk Kızılay Genel Merkez Denetim Kurulu Üyesi Selman Keresteci, Türk Kızılay Manisa İl Merkezi Başkanı Öner Gürsel, Türk Kızılay Yunusemre Şube Başkanı Serdar Sevim, Türk Kızılay Şehzadeler Şube Başkanı Dilek Samanlı, Yönetim Kurulu Üyeleri ve vatandaşlar katıldı.