YÖNETİM YERİ ADRESİ
13 Şubat Medya Grubu
Munzur Mahallesi 300.Sokak E58 D4 Erzincan

Firma:  13 Şubat Medya Gurubu
Vergi Dairesi: Fevzipaşa
Vergi No: 341 204 15 000
Mersis No: 341 204 15 000 00011
Ticaret Sicil No: 8368
TEL: 0(541) 446 13 24

GENEL YAYIN YÖNETMENİ

Selçuk Özdemir

selajans@msn.com

UYGULAMA VE REKLAM YÖNETİCİSİ

Osman EKİNCİ

GÖRSEL KORDİNATÖR

Süleyman MERMER

REKLAM YAYIN MÜDÜR

Tülin TUFAN

HUKUK DANIŞMANI

Av. Hakan Yeşil

MALİ İŞLER SORUMLUSU

Tolga Sarı

EDİTÖRLER

Kadir Efe Özdemir – efe@nehaber24.com

Yusuf Ege Özdemir – yusuf@nehaber24.com

REKLAM REZERVASYON
(selajans@msn.com)

BASIN BÜLTENİ

Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.

(selajans@msn.com)

UYARI

“nehaber24.com internet sitesinde yayınlanan yazı, haber ve fotoğrafların her türlü telif hakkı 13 Şubat Medya Grubuna aittir. İzin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.

GİZLİLİK İLKELERİ

© Copyrigth 2008 nehaber24.com  tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları. nehaber24.com’a aittir. nehaber24.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar nehaber24.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

nehaber24.com’daki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. nehaber24.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

PRİVACY POLİCY

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the nehaber24.com . However, sometimes the nehaber24.com uses third parties to process your information. nehaber24.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the nehaber24.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the nehaber24.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the nehaber24.com and its services. When you use nehaber24.com online services, we use cookies and collect P addresses. You can find out more about this in the nehaber24.com cookies section of our full Privacy Policy.


Sitemiz     abonesidir.  

Gelişmelerden Haberdar Olun

@