banner377

Havza TSO Başkanı Acar 500 Kişilik dev ekonomi buluşmasına katıldı

TELEKONFERANS ORTAMINDA DÜZENLENEN TOPLANTIDA BAKAN BERAT ALBAYRAK REEL SEKTÖR TEMSİLCİLERİNİN SORUNLARINI DİNLEDİ. HÜKÜMETİN SALGINLA MÜCADELE SÜRECİNDE ATTIĞI ADIMLARIN SONUÇLARI VE YENİ DÖNEME İLİŞKİN YOL HARİTASINI ANLATTI. TOPLANTIDA KATILIMCILAR HER BÖLGEDEN BİR TEMSİLCİ HEM BULUNDUĞU BÖLGEDEKİ İLLERİN HEM DE SEKTÖRLERİN SORUNLARINI, TALEPLERİNİ BAKAN ALBAYRAK’A AKTARDI. TOPLANTI SONRASI BİR AÇIKLAMA YAPAN HAVZA TSO BAŞKANI ERKAN ACAR TOPLANTININ KENDİLERİ İÇİN BİLGİLENDİRİCİ VE OLUMLU GEÇTİĞİNİ İFADE EDEREK, "ODA BAŞKANLARI OLARAK SAYIN BAKANIMIZA SEKTÖRÜN TALEP, BEKLENTİ VE SORUNLARI HAKKINDA KAPSAMLI BİLGİLER VERDİK. SAYIN BAKANIMIZ BERAT ALBAYRAK İSE BİZLERİN SORUNLARINI DİLEDİ. HÜKÜMETİN SALGINLA MÜCADELE SÜRECİNDE ATTIĞI ADIMLARIN SONUÇLARI VE YENİ DÖNEME İLİŞKİN YOL HARİTASINI VE ALINAN EKONOMİK TEDBİRLER HAKKINDA BİLGİLER VERDİ. ÖNCELİKLE BİZLERE ZAMAN AYIRAN VE BİZLERİ DİNLEYEN SAYIN BAKANIMIZ BERAT ALBAYRAK İLE BİZLERİ SAYIN ALBAYRAK İLE BULUŞTURAN TOBB BAŞKANI RIFAT HİSARCIKLIOĞLU’NA TEŞEKKÜR EDİYORUM" DEDİ.

Havza TSO Başkanı Acar 500 Kişilik dev ekonomi buluşmasına katıldı

Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak ve TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu, aralarında Havza Ticaret Sanayi Odası Başkanı Erkan Acar’ın da bulunduğu 81 ilden 365 oda, borsa başkanı ve 61 sektör meclis başkanlarıyla telekonferans ortamında bir araya geldi.

Telekonferans ortamında düzenlenen toplantıda Bakan Berat Albayrak, reel sektör temsilcilerinin sorunlarını dinledi. Hükümetin salgınla mücadele sürecinde attığı adımların sonuçları ve yeni döneme ilişkin yol haritasını anlattı. Toplantıda katılımcılar her bölgeden bir temsilci hem bulunduğu bölgedeki illerin hem de sektörlerin sorunlarını, taleplerini Bakan Albayrak’a aktardı. Toplantı sonrası bir açıklama yapan Havza TSO Başkanı Erkan Acar toplantının kendileri için bilgilendirici ve olumlu geçtiğini ifade ederek, "Oda başkanları olarak Sayın Bakanımıza sektörün talep, beklenti ve sorunları hakkında kapsamlı bilgiler verdik. Bakanımız Berat Albayrak ise bizlerin sorunlarını diledi. Hükümetin salgınla mücadele sürecinde attığı adımların sonuçları ve yeni döneme ilişkin yol haritasını ve alınan ekonomik tedbirler hakkında bilgiler verdi. Öncelikle bizlere zaman ayıran ve bizleri dinleyen Bakanımız Berat Albayrak ile bizleri Albayrak ile buluşturan TOBB Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu’na teşekkür ediyorum" dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER