Güzel oyuncu Sinem Kobal, soğuk kış günlerinden kaçarak eşi Kenan İmirzalıoğlu ve kızlarıyla birlikte Mauritius Adası'na güneşli bir tatil için gitti. Yedi yıl önce Kenan İmirzalıoğlu ile evlenen ve 2020'de ilk kızı Lalin'i, 2022'de ise Leyla'yı kucağına alan Kobal, son dönemde ekranlardan uzak kalmış olsa da sosyal medya paylaşımlarıyla dikkat çekiyor.

Türkiye genelinde kar yağışı etkisini artırırken, Sinem Kobal ve ailesi Mauritius Adası'nda sıcak güneşin keyfini çıkarıyor. Tatilin ilk günlerinde havalimanında kızları Lalin ve Leyla ile bir fotoğraf paylaşan Kobal, "İlk uzun uçuş denememiz, bol şansınızı alırım…" ifadelerini kullanmıştı.

Tatil sürecinde Sinem Kobal, Mauritius'un güzel sahillerinde çekilen pozlarını sosyal medya hesabından paylaştı. İki çocuk annesi olmasına rağmen hızla formunu koruyan ve sporunu aksatmayan oyuncunun tatil pozu, hayranlarından büyük ilgi gördü.

Sinem Kobal'ın uzun bir aradan sonra ekranlara dönmemesi ve ailesiyle geçirdiği keyifli tatilin fotoğraflarını paylaşması, hayranları tarafından büyük bir merak ve beğeniyle karşılandı. Tatil pozlarına yapılan olumlu yorumlar, Kobal'ın sevenlerini memnun etti.

Sinemkobal2

Sinemkobal3

Kobra Murat, Pavyon Gecesi'nde Kobra Murat, Pavyon Gecesi'nde

Sinemkobal1