banner377

Çorlu ve Ergene’deki bakkallar ücretsiz dezenfekte ediliyor

YENİ TİP KORONA VİRÜS (COVID-19) SALGINININ ÖNÜNE GEÇMEK İÇİN ADETA SEFERBERLİK İLAN EDEREK ÇALIŞMA BAŞLATAN KURUMLAR ARASINDA YER ALAN ÇORLU BAKKALLAR ODASI ÇORLU VE ERGENE İLÇESİNDE YER ALAN TÜM BAKKAL, MARKET VE BÜFELERİ ÜCRETSİZ OLARAK DEZENFEKTE EDİYOR.

Çorlu ve Ergene’deki bakkallar ücretsiz dezenfekte ediliyor

Yeni tip korona virüs (COVID-19) salgınının önüne geçmek için adeta seferberlik ilan ederek çalışma başlatan kurumlar arasında yer alan Çorlu Bakkallar Odası Çorlu ve Ergene ilçesinde yer alan tüm bakkal, market ve büfeleri ücretsiz olarak dezenfekte ediyor.

Yapılan çalışmalarla ilgili olarak bilgi veren Çorlu Bakkallar Odası Başkanı Yusuf Gümüş, “Çorlu Bakkallar Odası olarak tüm üyelerimizin, işletmelerin dezenfekte işlemleri odamız tarafından ücretsiz olarak yapılıyor. Bu doğrultuda müşterisi ile direk temas gerektiren böylesi meşakkatli bir işi canla başla yerine getirdikleri için üyelerimize teşekkür ediyorum. Bu zorlu süreci bütün vatandaşlarımızla ve esnafımızla birlikte atlatmak İçin mücadelemize devam edeceğiz. Tüm halkımıza ve esnafımıza sağlık günler diliyorum” dedi.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER