Neval Kütük

Neval Kütük

Tüm Makaleleri

Neval Kütük, 6 Nisan 1983 tarihinde İstanbul'da doğdu. İlk, orta ve lise öğrenimini İstanbul'da tamamladı. Yükseköğrenimini Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyoloji bölümünde yaptıktan sonra, yüksek lisans eğitimini Yıldız Teknik Üniversitesi'nde tamamladı.

Eğitim hayatının ardından öğretmenlik mesleğine adım atan Kütük, çeşitli okullarda rehberlik ve psikolojik danışmanlık, ayrıca felsefe grubu öğretmenliği yaptı. Bu süreçte, aile danışmanlığı üzerine uzaktan eğitime katıldı ve kişisel gelişim, değişim, psikoloji konularında birçok eğitim aldı.

Bir arkadaşının önerisiyle Dünya Değişim Akademisi ile tanışan Kütük, burada katıldığı değişim programının ardından değişim uzmanı olmaya karar verdi. Dünya Değişim Akademisi ve Yeniyüzyıl Üniversitesi işbirliğiyle hazırlanan değişim uzmanlığı eğitimini başarıyla tamamladı.

Şu anda Dünya Değişim Akademisi merkezlerinde değişim çalışmaları sunan ve değişim teknikleri üzerine eğitimler veren Neval Kütük, herkeste değişim potansiyelini uyandırmayı ve içsel değişimi hızlandırmayı hedefliyor. Kütük, değişim yolculuğunda bireylere rehberlik ederek, onların potansiyellerini keşfetmelerine yardımcı olmayı amaçlamaktadır.

COŞKU VE ÖZGÜRLEŞME

Coşkulu olmak için an'da kalmak, geçmiş ve gelecekten özgürleşmek gerekmektedir.

Biyoenerjinin Güçlü Etkileri

Biyoenerji bedenin tüm sistemlerinin dengeli, sağlıklı ve mükemmel hale gelmesini sağlar. Böylece enerji akımları  uyumlu olarak çalışır.

Trend Haberler

Girlevik Şelalesi bayramda da vatandaşların uğrak yeri oldu
Girlevik Şelalesi bayramda da vatandaşların uğrak yeri oldu
1
Nişanlıya süslü koç hediyesi
Nişanlıya süslü koç hediyesi
2
Erzincan’da kasapların kıyma mesaisi
Erzincan’da kasapların kıyma mesaisi
3