Türkmen Dağında Gönüllü Savaşan Erzincanlı Kahraman

Emrah Çelik Türkmen DAĞI Türk Mücahidi Erzincan Tercan doğumlu, 4 yıldır Türkmen Dağı’nda 2.Sahil birliğinde Türkmen kardeşleriyle beraber mücadele içinde.

Türkmen DAĞI Türk Mücahidi ErzincanEmrah Çelik ile yaptığımız röportajda nehaber24’e önemli açıklamalarda bulundu. Türk Mücahidi açıklamasında “Ben Emrah Çelik, Türkmen DAĞI Türk Mücahidiyim. Erzincan Tercan doğumluyum. 4 yıldır Türkmen DAĞI'nda 2.Sahil birliğinde Türkmen kardeşlerimle beraber mücadele içindeyim. 2.Sahil Tümeni olarak Türk Ordusunun Afrin’e yapmış olduğu operasyonda da yer aldım. Bizler ALLAH yolun da dinimiz İslam sancağının Hür’ce dalgalanması ve Türk bayrağının sınırlar ötesinde taşınması için gönüllü mücadele veren Türk Mücahitleriyiz.  Öncelikle şunu herkesin iyi bilmesini isteriz ki; Biz Özgür Suriye Ordusu Yiğitleri olarak Suriye toprakların da İslam'ın son kalesi olan Türk Devletinin alacağı her kararın arkasındayız. İster PKK/PYD/YPG ister ABD ister Rusya olsun kim ki İslam’ı ve Türk Devleti hedef alır ise karşılarında bizi bulacaktır. İdlip’te bir devlet bayrağı dalgalanacak ise o bayrak şanlı Türk bayrağı olacaktır.

İdlip İnananlara Bir Uhud İnanmayanlara Mezar Olacaktır

Allah Türk milletinden ve Devletimizden razı olsun her daim Türkmen DAĞI'nın ve Müslüman kardeşlerinin yanında olmuştur. İdlip İnananlara Bir Uhud İnanmayanlara Mezar Olacaktır. Bir Erzincanlı olarak Erzincanlı hemşerilerimiz bizlere sahip çıkması bana ayrı bir onur vermiştir.

Türkiye İslamin Son Kalesidir

Türkiye’deki ve özellikle Erzincan’da ki vatansever insanlarımıza mesajımdır; Türkiye’miz İslamin son kalesidir. Devletimiz zor bir süreç içindedir Bizlere düşen bu süreçte Devletimize maddi manevi sahip çıkmaktır. Allah devletimizin bu zor süreçte yar ve yardımcısı olsun.

 ALLAH sizden razı olsun. Selam ve Dua ile..

Haber: Selçuk Özdemir

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ahmet DEMİR
Ahmet DEMİR - 8 ay Önce

Allah senden razı olsun kardeşim, Duamız seninle..

kagan
kagan - 8 ay Önce

helal olsun kardesim valla ülkede mıllet birbirini yerken en temizini yapmıssın,cesaretinle kendımde dahil olmak üzere nicelerine örnek olursun inşAllah.

Erzincanlı
Erzincanlı - 8 ay Önce

Allah yardımcınız olsun. Allah'a emanet olun.

Ağa
Ağa - 8 ay Önce

Sağolsun yine de tabi de. Fakat şurası var: sen orada mücadele ederken oranın gençleri Türkiye de nargile içip keyif çatıyor! Burada yaman bir çelişki var!